Kategooriad
Esilehekülg Kindral

Edu ärisarjast Austrian Open

29.-30.06.2024 toimusid iga-aastased Austrian Open poomsekivõistlused, mis on traditsiooniliselt olnud üks suuremaid poomsekivõistlusi Euroopas ning tänavused võistlused tõid kohale üle 400 osaleja paljudest erinevatest riikidest. Tänavu oli Austria lahtised meistrivõistlused ka teine kolmest novembris Hongkongis peetud maailmameistrivõistluste valikvõistlusest.

Laupäeval toimusid kõikide vanuseklasside individuaalsarjad, kus Naiste U17 sarjas võistlesid Aino ja Sofia TLÜ-st, U30 sarjas Christian Male ja Naiste U60 sarjas Marita.

Junior Female sari oli 57 osalejaga hiiglaslik, seega jagati kahte gruppi, mille mõlemad pooled pääsesid järgmisse ringi poolfinaali. Aino võistles esimest korda pärast võistluspausi ja pääses poolfinaali, Sofia aga jäi vaatamata headele esitustele esimesest ringist välja. Poolfinaalis oli kvalifikatsioon karm, sest ülejäänud 28 võistlejast pääses finaali vaid 8. Aino tegi kindla ja enesekindla esituse, kuid tuli kahjuks 10. kohale ja jäi napilt finaalist välja.

U30 ja U40 sarjad mängiti väljalangemissüsteemiga, kus võistlejad võtavad omavahel mõõtu ühe vastu ning võitja pääseb alati järgmisse ringi, vastamisi uue vastasega. Christian võttis esimeses ringis vastase üle kindla võidu, kuid teises ringis oli parem lõpuks pronksi saanud norralane ja Christiani lõplik paremusjärjestus oli 9.-16.

Naiste U60 sarjas peeti kaks vooru, kus Marita pääses poolfinaalist enesekindlalt finaalringi. Ka finaalis tegi Marita edukaid etteasteid ja lõpptulemuseks jäi MM-pronksi Niina Virtala kannul 6. koht.

Pühapäeval oli järjekord paaris- ja rühmasarjades ning vabatehnikas. Sofia võistles Paar U17 sarjas koos oma krediidipartneri Lassi Kaasineniga Herttoniemist ja edenes poolfinaalist tavapärases stiilis finaali. Tase oli aga tõeliselt karm ning EM-pronksist viie puudu jäänud paar saavutas lõpuks 6. koha.

Marita aga võistles Team Female O30 sarjas koos Jenny Nymani ja Kati Kuosmaneniga. See koosseis on suhteliselt uus, kuid vaatamata sellele ja tänu kõvale treeningule õnnestusid esitused edukalt ning tulemuseks oli 3. koht, kus hõbeda võitis Austria ja kulla Saksamaa.

Vabatehnikasarjas esindas TLÜ-d O17 sarjas Christian Male. Christiani koreograafia läbis viimasel minutil väikese muudatuse, mis protsessi ei seganud ja esitus läks hiilgavalt. Hõbemedal oli napilt, kuid sakslane Steven Behn napsas sellest kinni, andes Christianile auväärse pronksmedali kojuviimiseks.

Kolmas ja viimane valikvõistlus toimub Horvaatias Zaprešićis 12. oktoobril. kuhu vähemalt osa TLÜ võistlusmeeskonnast suundub.

TU11 sportlaste tulemused:

Aino Kortelainen, juunior tüdrukud, 10.
Nooremate tüdrukute Sofia Sarala langes esimeses ringis välja
Christian Kamphuis, MU30, 9.-16.
Christian Kamphuis, MO-17 vabatehnika, 3.
Marita Jaakkola, FU60, 6.
Sofia Sarala&Lassi Kaasinen (Herttoniemi), juunioride paarid, 6.
Marita Jaakkola, Jenny Nyman, Kati Kuosmanen, Team F060, 3.

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.