تیم رکوردشکنی تکواندوکاران از مسابقاتی که در 5 آوریل در نورمیجروی برگزار شد، مدال های زیادی کسب کردند. صبح لیگ های خردسالان و بعدازظهر مسابقات آماتور بزرگسالان و همچنین سری لیگ های نوجوانان و جوانان و بزرگسالان برگزار شد. این مسابقه تقریباً 400 شرکت کننده از فنلاند، سوئد و استونی را گرد هم آورد.
میزان صید تکواندوکاران به شرح زیر بود:
6 طلا
7 نقره
6 برنز
رتبه بندی صبحگاهی
خروس | کشیده | D2-Kids -45 کیلوگرم | 2. | |||||||
Röttä | الیاس | D2-Kids -35 کیلوگرم | 5.-8. | |||||||
ماتیلا | یوری | D2-Kids -45 کیلوگرم | 1. | |||||||
تپه ای | آرتو | D2-Kids -35 کیلوگرم | 9.-16. | |||||||
کوسکلینن | الکس | D2-Kids -40 کیلوگرم | 5.-8. | |||||||
تولونن | هانس | D2-Kids -40 کیلوگرم | 3. | |||||||
از ساوویا | یونس | D2-Kids -40 کیلوگرم | 5.-8. | |||||||
دریاچه نور | ورنر | D2-Kids -45 کیلوگرم | 5.-8. | |||||||
کینون ها | ادی | D1-کودکان -40 کیلوگرم | 1. | |||||||
جان | Sthl | D1-کودکان -30 کیلوگرم | 1. | |||||||
یک بیوه | لوکا | D1-کودکان -26 کیلوگرم | 2. | |||||||
سارالا | سوروس | C2-Kids -44 کیلوگرم | 1. | |||||||
تیتیان | لینوس | C2-Kids -62 کیلوگرم | 5.-8. | |||||||
مولاف | مگی | C2-Kids -44 کیلوگرم | 3. | |||||||
تاتی | جانیکا | E1-کودکان -30 کیلوگرم | 2. | |||||||
سدرلوف | کامیلا | E1-کودکان -30 کیلوگرم | 3. | |||||||
کینون ها_ | سج | E1-کودکان -30 کیلوگرم | 1. | |||||||
تپه ای | مرتب | E1-Kids -34 کیلوگرم | 2. | |||||||
مارینکوف | سیسیل | C2-Kids -42 کیلوگرم | 5.-8. | |||||||
سیپولا | آلینا | C2-Kids -42 کیلوگرم | 5.-8. | |||||||
Röttä | امیلی | C2-Kids +58 کیلوگرم | 3. | |||||||
ماتیلا | ایزابلا | C2-Kids -42 کیلوگرم | 3. |
مکان های بعد از ظهر
شلاق زدن | دانیال | بزرگسالان مبتدی +80 کیلوگرم | 5.-8. | |||||||
اره | جیمز | بزرگسالان مبتدی +80 کیلوگرم | 3. | |||||||
لااکسونن | لاسه | بزرگسالان مبتدی -68 کیلوگرم | 9.-16. | |||||||
زیر | پیرویسی | C1-Cadets -37 کیلوگرم | 2. | |||||||
وایرینن | الکس | نوجوانان -45 کیلوگرم | 2. | |||||||
لیر | مینا | بزرگسالان مبتدی +67 کیلوگرم | 2. | |||||||
وایرینن | به موجب آن | C1-Cadets -37 کیلوگرم | 1. | |||||||
زمین زراعی | آلیس | سالمندان -62 کیلوگرم | 3. |