Kategooriad
Kindral

Hillal on Poolas kaks matši

Taekwondo Hilla Palviainen

Hilla Palviainen pidas eelmisel nädalavahetusel peetud Polish Open & Warzaw Cup turniiril kaks kohtumist. Esimeses ringis läks neidude alla 63 kg kategoorias vastamisi poolatar Aleksandra Jarosz, kes tunnistas skooriga 7-2 paremaks Hilla. Järgmine vastane oli tšehhitar Tereza Schindlerova. Selle aasta alguses võitis tšehh Egiptuses juunioride MM-pronksi ja on tänavu juba kolmel korral A-klassi turniiri finaalis olnud. Vastab Hilla.Tšehhil oli raske, kuid lõpuks võitis tasavägise kohtumise skooriga 9-11. Finaalis alistas tšehhitar ka teise soomlanna, Tapiola Taekwondo Jenna Partaneni ja kindlustas sellega sarja võidu.

Teistest soomlastest tasub lisaks Jenna Partanenile (hõbe, tüdrukud alla 63 kg) mainida Budokwa’st pärit Tanja Pasaneni, kes võitis naiste alla 53 kg.

Kõik tulemused:

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.