Kategooriad
Esilehekülg Liugur Kindral

Matšliigas olid edukad taekwondo sportlased

2016. aasta matšliiga lõpptulemused on avaldatud

2016. aasta matšliiga lõpetati novembri lõpus Paraineni liiga finaalis. Liit avaldas nüüd lõplikud punktide ja sarja punktid, kuigi mõistagi said võitjad oma karikad kätte juba seoses liigafinaalidega. Taekwondo sportlased oli edukamalt kolmas matšklubi. Teist kohta poleks saanud lähemale tulla, Turu Budokwai Taekwondot edestas punktide kogusummas vaid üks punkt. Kombineeritud punktivõistluse võitis Euran Yong taekwondo selge vahega järgnevatest.

Kadettide sarjas olid eriti tugevalt esindatud taekwondo sportlased. Plum võitis kadettide -41 ja -45 sarjast koguni kaks liigameistritiitlit. Hannes võitis -49 seeria, lahendades liiga finaalis enda nimele tiheda ja veelgi tihedama vindi. Eddie seevastu võitis kergelt -57 kg kategooria. Tüdrukute arvestuses võitis Aino -33 seeria kindla punktivahega ja tuli -29 sarjas teiseks. Emmi võit oli selge ka tüdrukute -51 sarjas. B-junnu ja täiskasvanute arvestuses võitu ei tulnud, kuid kohti oli. Noorema vanuseklassi kasvades hakkavad ka need sarjad täituma taekwondo sportlaste ja esikoha saavutajatega.

Palju õnne veelkord kõigile liigamedalistidele!

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.