Kategooriad
Esilehekülg Liugur Infoleht Kindral

Christian ja Ville tulevad ärisarjades Põhjamaade meistriks

Põhjamaade meistrivõistlused jätkusid pühapäeval, 21. jaanuaril. liikumisjadade jaoks. Võistlus oli väga kõrgetasemeline ja kohal olid suured võistkonnad kõikidest osalenud riikidest.

Värskelt taekwondo sportlased on Põhjamaade meistrid kristlane ja Ville , kes mõlemad saavutasid meistritiitli kahes sarjas. Christian pälvis vabatehnikavõidu mängude parima liikumisjada esitusega. Teine kuld tuli koos budokwa Frans Salme ja Olli Siltaneniga U30 meeste grupisarjast. Ville meistritiitlid tulid U40 meeste individuaalsarjast ja U40 paaridest koos Budokwain Triin Saviaukiga.

Nad võitsid individuaalsarjas pronksi Aino kadettidest ja Alex kadettidest. Alex ja Vickan võitsid paarides pronksi. Pronks tuli ka Sofia oma, Bella oma ja Vickani oma kadettide rühmale kui ka Ploom, Eron ja Joonas Järvenpää (Porirämpsurühma jaoks.

Õnnitlused kõigile medaliomanikele! Tihedas konkurentsis hiilgas ka ülejäänud meeskond. Vaata kõiki tulemusi uudise lõpust.