Kategooriad
Esilehekülg Liugur Infoleht Kindral

Taekwondo sportlased on EM-i meistrivõistlustel liikumissarjades tugevalt esindatud

Pronks Christianile meeste U30 gruppidest!

2.-4.aprillil korraldati Türgis ärisarjade EM-võistlused. ja kohe pärast ühte vahepealset päeva võisteldi samas kohas esimestel Ranna EM-il. Võistluste tase oli väga karm, aga ka Soome koondis. EM-võistlustelt tuli kolm pronksmedalit, millest üks riputati Christianile kaela pärast suurepärast esitust grupisarjas koos Budokwa Olli Siltaneni ja Frans Salmega. Teised pronksmed võtsid naiste O30 rühm Niina Virtala (Manse), Johanna Nukari (EHT) ning individuaalselt Triin Saviauk (Budokwai) ja Niina Virtala (Manse). Medalisaagi lõpetas meeste grupi pronks rannamängudelt. Palju õnne medalistidele!

Taekwondo sportlased olid meeskonnas tugevalt esindatud, kui lisaks Christianile võitsid medalid Ville, Plum, Eero, Aino, Alex, Sofia, Bella, Vickan, Laura (rand) ja Elina (rand). Kõik näitasid oma küüniseid võistlusmattidel ja kui midagi, siis võistlus oli hea baromeetrina, mis edasi saab. Hämmastav on näha nii palju sportlasi nii raskel tasemel võistlusgruppidest. Jätkake sihikindlat tööd!

Villeni reisiaruanne

«Ville võitis EM-i esimeses ringis Bulgaaria esindajat ja teises ringis mindi vastamisi Türgiga. Türklane oli liiga karm ja Ville lõppjärjestus oli jagatud 5. koht. Kõnealune türklane saavutas lõpuks hõbeda. Paarissarjas Budokwa Triin Saviaukiga olid eriti finaaliesinemised paigas ja paremusjärjestus oli 6. Eelmised 5 paari olid punktides siiski mõnevõrra ees, seega on veel veidike minna ja tööd teha, et tippu jõuda. Euroopast. Ranna-EMil läks Ville vastamisi EMi stiilis türklasega (seekord siiski teistsuguse türklasega), kes saavutas lõpuks hõbeda. Edetabel jagas 9. kohta. Paarissarjas ajas viimasel hetkel päevavalgele tulnud poomide vahetus asjad nii segamini, et esitus ei olnud ootuspärane ning Ville ja Triin kaotasid napi vahega Taani paarile, medal jäi unistuseks. Lõplik paremusjärjestus jagas 5. kohta.

Elina võistles vaid Ranna EM-võistlustel, Team Female U30 sarjas, koos Nea Säynäjoki Tampere Keumgangist ja Linda Räkköläinen Hipkost. Grupp oli heas vormis, kuid Itaalia kolmik, kellega esimeses ringis vastamisi tuli, võttis siiski võidu. Naiste grupi edetabelis jagati 5. kohta.

Laura võistles samuti ainult Ranna EM-i võistlustel. Laural oli reisil halb õnn, kui ta vigastas võistluspäeva eelõhtul treeningul jalga. Vigastusega kimpus Laura kaotas esimeses ringis napilt Hispaaniale.

Plum ja Eero võistlesid Alla 17-aastaste poiste rühmasarjas koos Joonas Järvenpääga Pori Taekwondost. See oli ka Eero väärtusvõistluste debüüt. Esitused olid head, kuid siiski mitte piisavad edasisteks voorudeks. Plum võistles ka alla 17-aastaste paarismängusarjas koos Espoo Hwarang Teami mängija Mia Knutssoniga. Isegi paarismängusarjas oli tase nii kõrge, et enam kohta polnud. Eero võistles ka Ranna EM-i võistlustel individuaalsarjas, alistades esimeses ringis kenasti Venemaa. Teises ringis saadi kaotus Hispaaniale ning lõppjärjestust jagati 5. kohta.

TLÜ kadetid tegid kõik EM-võistlustel suure väärtusega võistlusdebüüdi. Aino sarja 22 võistlejast pääses poolfinaalringi 11 ning vaatamata kõvadele panustele sai Aino 14. koha, poolfinaalist napilt väljas. Alex alustas otse teisest ringist, võistlejate arv oli 19. Kvalifikatsioon oli tihe, finaali pääses vaid 8 võistlejat. Alexi esitustest ei piisanud kuni viimase vooruni. Bella, Vickan ja Sofia tegid samuti häid esitusi, ilma et neid segaks võistluse korraldaja esialgne sära. Noored võistlejad ei jõudnud ikka päris oma vanematega võrrelda ja järgmine koht oli seekord siiski kättesaamatu. Kõikide kadettide esitused olid head ja seade oli väljakutseid pakkuv, paljud kadettide sarja võistlejad olid vanemad ja tugevamad. Tulevikust on oodata tugevaid tulemusi, kuna meie konkurendid saavad kogemusi juurde!"

-Ville

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.