Kategooriad
Esilehekülg Liugur Infoleht Kindral

Rekordivõistkond võitis Nurtsi medalid

Suurepärased haaravad esitused ja suurepärane tunne Nurtzi Open 2019 võistlustel

Taekwondo sportlased tähistasid oma medaleid laupäeval 11.5. rahvusvahelisel ja kõrgetasemelisel Nurtzi Openil 38 võistlejaga. Edu näitab paremuselt teise klubi auhind!

Kohalviibijad andsid tunnistust parimast tundest nii võitlejate kui ka toetajate poolest. Koutseil oli kiire, kuid see ei seganud minekut. Töötanud võistlustel meeskonnajuhina Pott aruanded:

„Kõige väiksemas lastesarjas osalesid nad esimest korda Vivian, Lisandra, Arvi, Noel, Jalmari ja Yusuf. Kõik võitlesid oma esimesed sõidud väga hästi. Näha oli kõigi väljakul olijate head suhtumist ja töökust ning suurepäraseid katseid.

Võisteldi ka poiste kõige väiksemas sarjas Max ja Luca, kelle käe all oli ühe võidusõidu kogemus. Max võitis seekord kogu -26kg sarja. -30kg sarja Yusuf sai peale tihedaid matše samuti kuldmedali.

Algajate sarjas võistlesid 9-11 aastased Vanessa, Hasan, Teemu ja Khalid. mänginud kogenumate poolel Alisa, Milay ja Markus. Kõigilt võis näha head tuju ja vahvaid etteasteid. Kahe matši järel viisid Teemu ja Milay koju kulla ning Vanessa hõbeda!

Hassan näitas esimest korda osavat liikumist ja olukorra kontrolli. Tihe heitlus pöördus aga siiski vastase kasuks.

Kadettidel olid suurepärased esitused nii algajate kui ka kogenumate arvestuses. Nad olid seal võistlemas Iines, Sara, Jenny, Janika, Sofia, Kaisla, Kallis, Priya, Alina, Venne ja Hamza. Kirkamate medalite eest võis tõesti võidelda ja isegi need, kes esimestest ringidest kõrvale jäid, tegid kõvade vastaste vastu suurepäraseid esitusi. Suurepärane seeriavõit Alinale algajate poolel ning kuld Iinekile ja Sarale edasijõudnute poolel. Mõlemad nende viimased heitlused näitasid pärast pikka päeva suurt visadust ja keskendumist.

Juunioride arvestuses olid esindatud taekwondo sportlased Emmi, Alina Shor, Lauri, Teresa ja Eddie. Peaaegu kõik võitsid medaleid, isegi kui säravamad püüdsid seekord vastaste kaela. Eriti jäi meelde Eddie kõrge ja tasane heitlus norralasest EM-i medalimehe vastu. Lauri, Emmi ja Alina võtsid kõik suurepärased avavõidud ning Lauri ka pärast järgmist, lõpetades siiski pronksiga. Alina Shor jätkas finaalini, kuid seekord jäi ta hõbemedaliga rahule.

Täiskasvanute liigades oli väljak kehv Bard ja Severus ja +30 aasta vanuses raskes Mastersi sarjas Risto ja Riku.

Bardia edenes suurepäraselt finaali, mis osutus tõeliseks põnevikuks. Imelise matši lõpus sai Bardia kulla kaela ja lahkus saalist tšempioni esimese seeria võitjana. Nagu ikka, karjus Bardia ka päeval tribüünidelt saali.

Vaatamata heale esitusele jättis Severi seekord esimese ringi vahele.

Riku avamatš otsustas mõnele heale käigule vaatamata vastase kasuks. Risto pääses sarjas finaali, mille tema vastane pika päeva lõpuks võttis.

Koutsi poolt aitäh kogu osalenud meeskonnale. Kiitus hooldemeeskondadele, kes tegid suure töö trenni ajal treenerite väljakul tribüünidel hoides.

Õnnitleme võistlejaid uute saavutuste puhul!"

Kõik tulemused>>

Matšide tulemused graafikutes>>

Pildi meeleolud

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.