Esilehekülg Liugur Infoleht Kindral

Äriliiga meeskond saavutas Saksamaal suurepäraseid tulemusi

Taekwondo, Helsingi

Taekwondo spordimeeskond võitis karmil German Openil medaleid

Ärisarja võistlejate esimene hooaeg on olnud võistlustsükli poolest väga tihe ja 15.-16. Saksamaa lahtistel Hamburgis sihiti medaleid.

Täiskasvanute arvestuses võitis U30 meeste grupisarjas kulla Christian Kamphuis koos budokwalase Olli Siltaneni ja Frans Salmega. Nagu ikka, oli kolmik suurepärases kooskõlas ja ka tulemus vastavalt. Individuaalsarjas pääses Christian viimasesse ringi ja saavutas seitsmenda koha. U40 sarjas sai Ville Lehtinen paaris koos Budokwa esindaja Elina Strandmaniga imelise hõbeda. Individuaalsarjas jäi Villen rahule 11. kohaga.

Juunioride arvestuses tegi tipptulemuse Alex Jürgens, kes lõpetas pronksil. Kõva tasemega sarjas jäi maha päris mitu kõva skalpi. Alexi päeva kroonis pronks paarismängus koos Aino Kortelaineniga. Aino töötas ka U15 grupisarjas, viies koos Sofia Sarala ja Kuopio Taekwondos Airada Heikkineniga koju pronksi. Kahjuks Aino ja Sofia U15 individuaalsarjas finaali ei pääsenud.

Äriliiga meeskonna võistlus jätkub sel nädalal Rootsis Helsingborgis ning hooaja peaeesmärgiks on mais Taanis peetav MM.

Palju õnne medalistidele!

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.