Kategooriad
Esilehekülg Liugur Infoleht Kindral

Edu Korso mängudelt sülespoega

Äriliiga meeskonna kevadhooaeg lõppes Korsol suurepäraselt

Korso ärisarjade võistlus pakib ärisarjade liiga kevadised võistlused. Taekwondo sportlaste seltskond on ühel võistlusel teise järel edu lõiganud ja trend jätkus ka praegu. Luban teile edu SC meistrivõistluste puhul! Treener Heikki raporteerib võistlustest:

„Korso ärisarjade võistlused läksid TLÜ-st nagu modell! Kümneliikmeline löögimeeskond tõi mängudelt kokku seitse medalit. Kadetttüdrukute arvestuses võitis Sofia Sarala hõbemedali ja Sara Quinones pronksi. Tasub mainida, et viie finalisti hulgas oli kolm TLÜ võistlejat: Sofia, Sara ja Aino Kortelainen. Kadetipoiste arvestuses pretendeeris heade esitustega hõbemedalile ka Alex Jürgens.

Juunioride tüdrukute arvestuses saavutas hiljuti TLÜ ridadesse siirdunud Tara Tuokko oma sarjas hõbemedali, kuigi väike jalaprobleem takistas veidi löömist.

Aino Kortelainen asendati U17 gruppi Mia Knutssoniga ning tulemusega said Sara, Aino ja porilane Helmi Riuttala kuldmedali. Samas sarjas pretendeerisid hõbemedalile ka TLÜ trio Bella Buuri, Victoria Hentunen ja Sofia Sarala. Ka U30 grupi medalistide seast leiti TLÜ värvid, kui suurepäraste esitustega võitsid kulla Elina Tikkanen (TU11), Linda Räkköläinen (HIPKO) ja Nea Säynäjoki (Tampere Keumgang).

Harrastajate sarjas tegid Marita Jaakkola (naised punases ja mustas) ja Maija Mansikkala (naised sinises) korraliku esituse, kuid napilt jäid medalist ilma."

Tulemus:

Kuldne:

U17 rühm – Sara Quinones (TÜ11), Aino Kortelainen (TÜ11), Helmi Riuttala (Pori)
U30 rühm – Elina Tikkanen (TU11), Linda Räkköläinen (HIPKO), Nea Säynäjoki (Tampere Keumgang)

Fotod: Katri Sarala

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.