Kategooriad
Kindral

Ülevas meeleolus ärisarja võistlejad Euras

Eura-Cup lõpetas 2019. aasta ärisarjade edetabelis

Lisaks matši SC-võistlustele võisteldi ärisarjade edetabeli viimasel võistlusel Euras ning kindlasti olid tugevalt esindatud ka klubi sportlased. Mängudel oli treeneriks Ville, kelle aruanne on siin:

„TÜ-st lahkus Eurasse grupp noori poommale võistlejaid. Kadetttüdrukute sari koosnes täielikult TLÜ tüdrukutest, sarja võitis Aino. Kahjuks jäi Alex oma seerias vastasteta, sest temalt nähtud kõvad käigud oleksid kindlasti edu toonud ka suures seerias. Nooremate poiste arvestuses sai Eero hõbeda, kaotades Pori kuldmedalistile vaid 0,06 punktiga. Eero on saanud Soome standardnäoks ka vabatehnika poolel, kus tegi taaskord suurepärase esituse.

Kuni 17-aastaste paarismängus võistlesid Alex ja Aino TLÜ-st ning Eero Mudo koos lohjalase Elvi Ollilaga. Hõbe Eerole ja Elvile, pronks Alexile ja Ainole sarja võitjatena. WT ametlikes reeglites on kadettidel (12-14-aastased) ja juunioridel (15-17-aastased) oma sarjad ka paaris ja grupis, kuid Soome mängudel kombineeritakse neid sageli sarja mahu suurendamiseks. Kadettide tüdrukute rühm (Bella, Sofia, Vickan) läks grupisarjas vastamisi ka vanema neidude rühmaga ning sai suurepäraste esitustega hõbeda.

Noel ja Luca tegid oma võistlusdebüüdi Euras, kus Noel võitis kollase näoga ilveste individuaalses sarjas hõbeda ja Luca pronksi. Võisteldi ka paarissarjas, kus esitustest medaliteks päriselt ei piisanud. Nendes sarjades hiilgasid ka Sofia ja Aino pingil.

Eura Cupi lõppedes jagati ka 2019. aasta Rankingliiga auhindu, kus TLÜ medalikohad olid järgmised: