Kategooriad
Esilehekülg Liugur Infoleht Kindral

Profisportlastel oli I Daedo lahtistel poomsae Euroopa meistrivõistlustel suur edu

Christian, Aino, Alex ja Sofia näitasid oma oskusi Daedo korraldatud online-ärisarjade võistlusel, kuhu kogunes üle 1000 osaleja maailma eri paigust. Kohtunikel oli etenduste hindamisel täistööaeg mitte vähem kui 7 päeva jooksul.

Kõik taekwondo sportlased pääsesid oma sarjas edasi poolfinaali, mis on juba kõva esitus, kui arvestada, et näiteks kadetttüdrukutel oli osalejaid tublisti üle saja.

Aino lõpetas kümnendana, olles oma sarja parim eurooplane. Lõppkoht jäi mõne sajandikpunkti kaugusele. Sofia lõplik paremusjärjestus sarjas on 47, kuid eriti tasub vaadata esimese ringi punkte, kus Sofia võitis stiilselt üle seitsme, tõustes oma grupis kuuendana poolfinaali. Kadetipoiste arvestuses saavutas Alex 24. koha.

Alla 30-aastaste meeste sarjas pääses Christian samuti stiilselt eelringist järgmisse ringi, kuid raskes seerias katkes tee poolfinaalis ja lõplik paremusjärjestus oli 28.

Pühapäeval võib veel põnevust tekitada Budokwa Frans Salme ja Wondo Johanna Nukari ning finaali pääsenud Juho Metsälä esitus.

Veebruaris võistles sama jõutiim Rootsis.

Palju õnne kõigile imeliste etteastete puhul ja edu soomlastele kuni finaalpäevani!

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.