Kategoriat
Yleinen

Harjoitusajat muuttuvat 13.11.2023

Joudumme poikkeuksellisesti muuttamaan harjoitusaikoja kesken kauden. Syynä ovat ohjaajaresurssien muutokset ja parempi kohdentaminen. Pahoittelemme tästä aiheutuvia vaikeuksia.

Uudet harjoitusajat 13.11.2023 alkaen (viikko 46)

Perusryhmät

Lapset 3-6 -vuotiaat

Ma 18.00-19.00
To 18.00-19.00

Lapset 7-8 -vuotiaat alkeet

Ma 17.00-18.00
To 17.00-18.00
Pe 18.00-19.00

Lapset 7-8 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ma 17.00-18.00
Ke 17.00-18.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)

Lapset 9-10 -vuotiaat alkeet

Ke 18.00-19.00
To 17.00-18.00
Pe 18.00-19.00

Lapset 9-10 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ma 19.00-20.00
Ke 19.00-20.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)

Lapset 11-12 -vuotiaat alkeet

Ma 17.00-18.00
To 17.00-18.00
Pe 19.00-20.00

Lapset 11-12 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ti 17.00-18.00
T0 19.00-20.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

Lapset 13-15 -vuotiaat alkeet

Ma18.00-19.00
To 17.00-18.00
Pe 17.00-18.00
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

Lapset 13-15 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ti 18.00-19.00
Pe 17.00-18.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

+16 -vuotiaat alkeet

Ma 20.00-21.00
To 20.00-21.00
Pe 19.00-20.00
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

+16 -vuotiaat jatko

Ma 20.00-21.00
To 20.00-21.00
Pe 19.00-20.00
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset
Su 18.00-19.30 Lajiteklniikkatreeni (+12 v.)

+16 -vuotiaat punaiset ja mustat vyöt

Ti 19.30- (+ohjaajat, apuohjaajat, mustat vyöt ja dan-kokeisiin pyrkivät)
To 19.00-
Pe 19.00-20.00
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset
Su 18.00-19.30 Lajiteklniikkatreeni (+12 v.)

Oheisharjoitukset

Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
Su 18.00-19.30 Lajiteklniikkatreeni (+12 v.)

Harrastajien kilparyhmät

Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Liikesarja / harrastajat / aikuiset

Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset

Ottelu / harrastajat / aikuiset

Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset

Murskaus

To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)

Ottelun kilparyhmät (urheilijasopimus)

Ottelun kilparyhmä 7-14 -vuotiaat (urheilijasopimus)

Ma 18.00-19.00
Ti 17.00-18.00
Ke 18.00-19.00
To 18.00-19.00

Ottelun kilparyhmä juniorit ja aikuiset (urheilijasopimus)

Ma 19.00-21.00
Ti 19.00-21.00 (pääkaupunkiseudun yhteistyö)
Ke 19.00-21.00 (pääkaupunkiseudun yhteistyö)
To 19.00-21.00 (pääkaupunkiseudun yhteistyö, Malmi)
Pe 17.00-21.00 vapaaharjoitus

Aamuharjoitus kilparyhmille (urheilijasopimus)

Ti 8.00-9.30 (pääkaupunkiseudun yhteistyö Cho / omat Bardia)
Ti 8.00-9.30 (pääkaupunkiseudun yhteistyö Cho)

Liikesarjojen kilparyhmät (urheilijasopimus)

Liikesarja kilparyhmä / lapset (urheilijasopimus)

Ti 17.00-18.30.00 (+erikseen lisätreenit)

Liikesarja kilparyhmä (urheilijasopimus)

Ma 19.00-21.00
Ke 19.30-21.00
To 18.00-20.00
Pe 17.00-21.00 Vapaaharjoitus
La 13.00-15.00 Esitysharjoitus

Joudumme poikkeuksellisesti muuttamaan harjoitusaikoja kesken kauden. Syynä ovat ohjaajaresurssien muutokset ja parempi kohdentaminen. Pahoittelemme tästä aiheutuvia vaikeuksia.

Uudet harjoitusajat 13.11.2023 alkaen (viikko 46)

Perusryhmät

Lapset 3-6 -vuotiaat

Ma 18.00-19.00
To 18.00-19.00

Lapset 7-8 -vuotiaat alkeet

Ma 17.00-18.00
To 17.00-18.00
Pe 18.00-19.00

Lapset 7-8 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ma 17.00-18.00
Ke 17.00-18.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)

Lapset 9-10 -vuotiaat alkeet

Ke 18.00-19.00
To 17.00-18.00
Pe 18.00-19.00

Lapset 9-10 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ma 19.00-20.00
Ke 19.00-20.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)

Lapset 11-12 -vuotiaat alkeet

Ma 17.00-18.00
To 17.00-18.00
Pe 19.00-20.00

Lapset 11-12 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ti 17.00-18.00
T0 19.00-20.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

Lapset 13-15 -vuotiaat alkeet

Ma18.00-19.00
To 17.00-18.00
Pe 17.00-18.00
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

Lapset 13-15 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ti 18.00-19.00
Pe 17.00-18.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

+16 -vuotiaat alkeet

Ma 20.00-21.00
To 20.00-21.00
Pe 19.00-20.00
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

+16 -vuotiaat jatko

Ma 20.00-21.00
To 20.00-21.00
Pe 19.00-20.00
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset
Su 18.00-19.30 Lajiteklniikkatreeni (+12 v.)

+16 -vuotiaat punaiset ja mustat vyöt

Ti 19.30- (+ohjaajat, apuohjaajat, mustat vyöt ja dan-kokeisiin pyrkivät)
To 19.30-
Pe 19.00-20.00
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset
Su 18.00-19.30 Lajiteklniikkatreeni (+12 v.)

Oheisharjoitukset

Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
Su 18.00-19.30 Lajiteklniikkatreeni (+12 v.)

Harrastajien kilparyhmät

Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Liikesarja / harrastajat / aikuiset

Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset

Ottelu / harrastajat / aikuiset

Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset

Murskaus

To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)

Ottelun kilparyhmät (urheilijasopimus)

Ottelun kilparyhmä 7-14 -vuotiaat (urheilijasopimus)

Ma 18.00-19.00
Ti 17.00-18.00
Ke 18.00-19.00
To 18.00-19.00

Ottelun kilparyhmä juniorit ja aikuiset (urheilijasopimus)

Ma 19.00-21.00
Ti 19.00-21.00 (pääkaupunkiseudun yhteistyö)
Ke 19.00-21.00 (pääkaupunkiseudun yhteistyö)
To 19.00-21.00 (pääkaupunkiseudun yhteistyö, Malmi)
Pe 17.00-21.00 vapaaharjoitus

Aamuharjoitus kilparyhmille (urheilijasopimus)

Ti 8.00-9.30 (pääkaupunkiseudun yhteistyö Cho / omat Bardia)
Ti 8.00-9.30 (pääkaupunkiseudun yhteistyö Cho)

Liikesarjojen kilparyhmät (urheilijasopimus)

Liikesarja kilparyhmä / lapset (urheilijasopimus)

Ti 17.00-18.30.00 (+erikseen lisätreenit)

Liikesarja kilparyhmä (urheilijasopimus)

Ma 19.00-21.00
Ke 19.30-21.00
To 18.00-20.00
Pe 17.00-21.00 Vapaaharjoitus
La 13.00-15.00 Esitysharjoitus

Joudumme poikkeuksellisesti muuttamaan harjoitusaikoja kesken kauden. Syynä ovat ohjaajaresurssien muutokset ja parempi kohdentaminen. Pahoittelemme tästä aiheutuvia vaikeuksia.

Uudet harjoitusajat 13.11.2023 alkaen (viikko 46)

Perusryhmät

Lapset 3-6 -vuotiaat

Ma 18.00-19.00
To 18.00-19.00

Lapset 7-8 -vuotiaat alkeet

Ma 17.00-18.00
To 17.00-18.00
Pe 18.00-19.00

Lapset 7-8 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ma 17.00-18.00
Ke 17.00-18.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)

Lapset 9-10 -vuotiaat alkeet

Ke 18.00-19.00
To 17.00-18.00
Pe 18.00-19.00

Lapset 9-10 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ma 19.00-20.00
Ke 19.00-20.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)

Lapset 11-12 -vuotiaat alkeet

Ma 17.00-18.00
To 17.00-18.00
Pe 19.00-20.00

Lapset 11-12 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ti 17.00-18.00
T0 19.00-20.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

Lapset 13-15 -vuotiaat alkeet

Ma18.00-19.00
To 17.00-18.00
Pe 17.00-18.00
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

Lapset 13-15 -vuotiaat jatko ja edistyneet

Ti 18.00-19.00
Pe 17.00-18.00
Lisäksi valitaan yksi tai useampi seuraavista:
Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

+16 -vuotiaat alkeet

Ma 20.00-21.00
To 20.00-21.00
Pe 19.00-20.00
Lisäksi mahdollista käydä seuraavissa harjoituksissa:
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset
Su 18.00-19.30 Lajitekniikkatreeni (+12 v.)

+16 -vuotiaat jatko

Ma 20.00-21.00
To 20.00-21.00
Pe 19.00-20.00
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset
Su 18.00-19.30 Lajiteklniikkatreeni (+12 v.)

+16 -vuotiaat punaiset ja mustat vyöt

Ti 19.30- (+ohjaajat, apuohjaajat, mustat vyöt ja dan-kokeisiin pyrkivät)
To 19.30-
Pe 19.00-20.00
Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)
Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset
Su 18.00-19.30 Lajiteklniikkatreeni (+12 v.)

Oheisharjoitukset

Ma 18.00-19.00 Temppukoulu (+10v.)
Ti 18.30-19.30 Poomseklinikka (+14v.)
Ti 19.00-19.30 Liikkuvuus (+7v.)
Ke 19.00-19.30 Core (+ 14v.)
Su 18.00-19.30 Lajiteklniikkatreeni (+12 v.)

Harrastajien kilparyhmät

Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Ma 17.00-18.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat
To 18.00-19.00 Ottelu / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Ke 17.00-18.00 Liikesarja / harrastajat / 7-16 -vuotiaat

Liikesarja / harrastajat / aikuiset

Ma 18.00-19.00 Liikesarja / harrastajat / aikuiset

Ottelu / harrastajat / aikuiset

Ma 19.00-20.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset
Ke 19.30-21.00 Ottelu / harrastajat / aikuiset

Murskaus

To 17.00-18.00 Murskaus (+14 v.)

Ottelun kilparyhmät (urheilijasopimus)

Ottelun kilparyhmä 7-14 -vuotiaat (urheilijasopimus)

Ma 18.00-19.00
Ti 17.00-18.00
Ke 18.00-19.00
To 18.00-19.00

Ottelun kilparyhmä juniorit ja aikuiset (urheilijasopimus)

Ma 19.00-21.00
Ti 19.00-21.00 (pääkaupunkiseudun yhteistyö)
Ke 19.00-21.00 (pääkaupunkiseudun yhteistyö)
To 19.00-21.00 (pääkaupunkiseudun yhteistyö, Malmi)
Pe 17.00-21.00 vapaaharjoitus

Aamuharjoitus kilparyhmille (urheilijasopimus)

Ti 8.00-9.30 (pääkaupunkiseudun yhteistyö Cho / omat Bardia)
Ti 8.00-9.30 (pääkaupunkiseudun yhteistyö Cho)

Liikesarjojen kilparyhmät (urheilijasopimus)

Liikesarja kilparyhmä / lapset (urheilijasopimus)

Ti 17.00-18.30.00 (+erikseen lisätreenit)

Liikesarja kilparyhmä (urheilijasopimus)

Ma 19.00-21.00
Ke 19.30-21.00
To 18.00-20.00
Pe 17.00-21.00 Vapaaharjoitus
La 13.00-15.00 Esitysharjoitus