Kategooriad
Kindral

Edu taekwondo sportlastele Soome meistrivõistlustel

Taekwondo sportlased olid edukad 3.11. korraldatud meistrivõistlustel suurepäraselt.

Parima soorituse eest aitasid naiste alla 67 kg kategoorias Hilla Palviainen ja alla 44 kg kadettide tüdrukute kategoorias Sophia Vassilaki. Nii Hilla kui Sophia võitsid sarja ja said kaela kuldmedali. Lisaks võitis Hilla kulla neidude alla 68 kg kategoorias, kui ükski teine võistleja ei julgenud sellesse kategooriasse astuda. Hõbeda võitsid Tanja Lovikka naiste alla 49 kg ja Juho "Jouko" Ranta üle 87 kg meeste kategoorias. Lisaks võitis taekwondo juhendaja Pauli Raivio alla 67 kg meeste arvestuses, esindades küll Lahti taekwondot.

Turniiri tase peadpööritavaks ei muutunud, kuid suurepäraseid võistlejaid ja matše sai näha paljudes sarjades. Hilla võit tipptalendiks peetava Maria Heikkineni üle oli tõeline põnevik kuni lõpuni. Lõpptulemus oli aga täiesti selge ja punktivahe päris õiglane.

Meie medalistid ühispildil

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.