Kategooriad
Esilehekülg Liugur Infoleht

Suurepärane medalisaak Christianile ja Essile Hollandist

Taekwondo sportlased Christian Kamphuis näitasid nädalavahetusel liikumissarja Hollandi lahtistel küüsi. Kirkaima medali võitis Christian üle 18-aastasest vabatehnikasarjast. Hõbe riputati kaela väga raskes U30 individuaalsarjas. Jäi maha nt. Šveitslane Steve Marro, kes juhib ETU edetabelit. Värisuora lõpetas U30 paarismängusarjas Essiga pronksiga. Essi jäi enda U30 individuaalsarjas kurvalt finaalist välja, saavutades võistluse üheksanda koha. Treeneriks oli reisil klubi esindaja ja äriliiga rahvusmeeskonna peatreener Heikki Liukkonen.

Klubi õnnitleb medalistid suurepärase võistlusreisi puhul!

puu2

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.