Kategooriad
Esilehekülg Liugur Kindral

EM-võistluste ja Ikaali võistluse tulemused

Matšihooaja lõppvõistluste tulemused (natuke hilinenud)

Ikaalis peetud tänavused Euroopa meistrivõistlused ja kuni 21-aastaste meistrivõistlused peeti samal nädalavahetusel, 21.-22. Mõlemal võistlusel olid tugevalt esindatud taekwondo sportlased, mis tähendas treeneritele terve päeva tööd. Keset kogu kiirustamist unustati järeluuendused, kuid olukord on nüüd parandamisel.

EM-võistlustel Soomet ja klubi esindamas Jenna ja Teemu

Teemu Heino esindas Soomet EM-võistlustel 11. korda ning oli ka võistluste vanim võistleja. Teemu tee jäi kahetsusväärselt vahele juba varajases voorus, kui serblane Djorde Marcetic võitis tasavägises võitluses lisaajal, normaalaja lõpuks 7-7. Teemu kirjeldas oma päevaseisu pisut väsinuna, kuid jäi matšiga oma päeva seisu arvestades rahule. Heal päeval oleks serblane kindlasti maha jäänud. Jenna võttis Küprose esindajalt kena avavõidu suure tõusuga jälitajapositsioonilt. Teises ringis astus üles olümpiahõbe türklane Nur Tatar, kelle jalad töötasid täpselt nii hästi, kui võis oodata. Suhteliselt selge võit türklannale, aga Jenna jaoks väärtuslik tunne selle taseme kohta, millel maailma tipp hetkel liigub.

Emmi Soome alla 21-aastaste meistriks

Emilia Lahti lõpetas oma võistluskevade võiduga, võttes Ikaalis kuni 21-aastaste meistrivõistlustel kulla. Lisaks võistles Emmi omavanuste vanematega ja teisalt võitis ta ka omas vanuseklassis kuldmedali. Raske treening ja sihikindel töö hakkab võistlusväljakutel endast märku andma. Junnu-sarja kuldmedali eest vastutasid Sofia Sarala, Jenny Vettenniemi; Janika Tatti ja Aino Kortelainen. Halvim paremusjärjestus oli kolmas, seega jäi meeskond üsnagi viiki. Suur aitäh ka lastevanematele, kes mängudel abistajatena tegutsevad.

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.