Kategoriat
Etusivu Yleinen

Kevätpäivä 27.5.

Vietämme perinteistä kevätpäivää 27.5.! Toivotamme kaikki harrastajat perheineen viettämään yhdessä aikaa palkitsemisien ja kahvittelun merkeissä. Samalla käymme läpi hieman kulunutta vuotta, pidämme vuosikokouksen ja tietysti salikisailemme!

Ohjelma:

11.00-15.00 | Salikisa 

12.00-13.30 | Puheenjohtajan tervehdys ja toiminnanjohtajan katsaus kuluneeseen sekä tulevaan vuoteen 

14.00-15.00 | Seuran kevätkokous 

15.00 | Palkitsemiset ja mitalikahvit 2022 

16.00-17.00 | Vapaata yhdessäoloa ja jekkuilua salissa. Työntekijät ja valmentajat paikalla keskustelemassa.

19.00- Aikuisten illanvietto

Vuosikokouksessa ovat äänioikeutettuja seuran jäsenet (=harrastusmaksun maksaneet), jotka ovat ilmoittautuneet kokoukseen alla olevalla linkillä. Myös linkki salikisoihin ilmoittautumiseen löytyy alta. Paikalla saa toki olla ilmoittautumattakin.

Vuosikokoukseen ilmoittautuminen:

  Lähettämällä lomakkeen hyväksyn, että tietoni tallennetaan asiakaspalvelun järjestelmään ja/tai asiakasrekisteriin ja niitä käytetään viestinnässä ja asiakkuuteni hoitamisessa kanssani. Lisätietoja osoitteessa https://tu11.fi/taekwondo/gdpr/  Salikisaan ilmoittautuminen:

   Lähettämällä lomakkeen hyväksyn, että tietoni tallennetaan asiakaspalvelun järjestelmään ja/tai asiakasrekisteriin ja niitä käytetään viestinnässä ja asiakkuuteni hoitamisessa kanssani. Lisätietoja osoitteessa https://tu11.fi/taekwondo/gdpr/

   Kirjoita seuraavat kirjaimet kenttään
   Käyttääksesi CAPTCHAa, täytyy lisäosan Really Simple CAPTCHA olla asennettuna.


   #tu11 #taekwondo #taekwondourheilijat #taekwondourheilijat2011 #aloitataekwondo


   Uutiset   Soita meille: 0451827290
   Käy itse tai lähetä perinteistä postia: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
   OLEMME Avoinna arkisin 17.00-20.30 TAI SOPIMUKSEN MUKAAN

   Lisenssi tarvitaan kilpailuissa sekä kaikissa liiton tapahtumissa. Lisäksi voit hankkia samalla edullisen harjoitteluvakuutuksen.


   Sivu käyttää evästeitä käyttökokemuksen optimoimiseksi. Sivu ei tallenna käyttäjän tietoja. GDPR:n mukainen rekisteri- ja tietosuojaseloste.   fiSuomi
   Powered by TranslatePress