Kategooriad
Kindral

Christian metsikus meeleolus brittide seas

Christian ei mängi palju isegi suvel, kui tee jätkus otse MM-ilt järgmisele nädalavahetusele Londonisse British Openi võistlustele. A-klassi arvestuses võitles medalitele ligi 300 ärisarja võistlejat.

Christian võistles mitte vähem kui neljas sarjas, mehed 18-30, vabatehnika, paarid 18-30 (koos Gabriella Coffaga, Holland) ja Bigak 2 demovõistlusel. Sama palju hõbemedaleid riputati ka Christianile kaela. Suurepärane, suured õnnesoovid Christianile!

Veeti, Koivistoinen, Eevi Huuskonen ja Christian Kamphuis võitsid kõik medalid. Foto: Ari Koivistoinen

Hästi läks ka teistel soomlastel. Espoo Hwarang Teami mees Eevi Huuskonen võitis hõbeda ka oma individuaalkategoorias 18-30-aastaste naiste arvestuses ning paarisarvestuses pronksi Kuopio Taekwondost Veeti Koivistoineniga. Koivistoinen saavutas individuaalsarjas üheksanda ja EHT-d esindav Sirpa Huuskonen enda sarjas kaheksanda koha.

Õnnitlused kogu meeskonnale!

Sirpa Huuskonen, Eevi Huuskonen, Veeti Koivistoinen, Christian Kamphuis ja Ari Koivistoinen ühispildis. Foto: Katja Koivistoinen.

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.