Kategooriad
Esilehekülg Liugur Infoleht Kindral

Päris medalisaak Vantaa meistrivõistlustelt

Edu jahtiti suure ja tõhusa meeskonnaga

Taekwondo oli taas kaasatud SC nädalasse ja seekord otsiti meistritiitleid matši poolel alla 21-aastaste sarjas ja seenioride sarjas. Ärisarjades võideti medalid kõigis ametlikes sarjades. Taekwondo sportlasi esindas mõlemaks võistlusvormiks suur ja hästi ettevalmistatud meeskond ning edu oli ootuspärane.

Matšist vähemalt 6 meistritiitlit

Kohtumises vähendas kirkamate medalite arvu asjaolu, et kõigis kahe esindajaga komplektides läks loosi nii, et esimeses ringis olid vastamisi kaaslased. Peeti päeva avamäng Severin ja Eddie oma kohati meeste -73kg sarjas ja Eddie veelgi täpsem skoor tõi talle seekord teise koha. Ootuspäraselt läks Eddie lõpuni ja võitis televisioonimängus Soome meistritiitli. Severi näitas küüniseid ühe seeria võrra kõrgemalt, võites esimesena Bardiaan tihedas avamatšis ja võitis seejärel finaali suure ülekaaluga.

Meeste -63kg sarjas Ploom ja Lauri kohtusid ka kohe avamisel. Täna läks paremini Plumil, kes leidis tee finaali, kus hea heitluse lõpus leppis hõbedaga. Luca võitis meeste kuni 45kg sarjas pärast pikka pausi otsefinaali. Tuleristse jalad ei katkenud ning Luca asus eelarvamusteta ja karmilt väljakutsuma. Kiirusest kullale ikka ei piisanud, aga tormihoiatus saadi.

Naiste poolelt olid sarjad üsna väikesed ja Alina ja Chahrazed kuulutati otse oma ainsate liigade meistriks. Chaimaa saavutas stiilse võidu enda sirgjoonelises finaalis.

Seenioride sarjas nähti ka klubide vahelist finaali, mil Matk ja Lasse võitles -58 kg meistritiitli eest. Mati alustas kohtumist efektiivselt, Lasse ärkas aga veidi liiga hilja, et rütmi sisse saada. Meistritiitel läheb seega Matile.

Ärisarja meeskond võitis kõvade punktidega medaleid.

Tõhus ettevalmistus tasus end ära ka liikumise osas ning veninud hooaeg ei kajastu esitustes kuidagi, pigem vastupidi. Sportlased tundusid üsna tasavägises seisus olevat.

Kadettide sarjas oli kõige rohkem esindajaid Taekwondo sportlastel. Tüdrukute sarjas jõukolmik Sophia, Bella ja Vickan otsustasid omavahel meistrivõistlused. Meistritiitli sai Bella ja hõbeda Vickan, edestades Sofiat sajandikuga. Nagu ikka, võitis sama kolmik kulla ka oma grupisarjas. Kadetipoiste poolel Alexi jaoks meistritiitli selge vahega ja pronks paaris koos Vickaniga.

Nooremate poiste seas Eero stiilis meistritiitlile kui ka paarismängusarjas koos Mudo Elvi Ollilaga. Eero osales ka vabatehnikasarjas esimest korda. Sujuv ja lennukas esitus võitis seekord hõbeda. Vastavalt Alina oma kaua lihvitud vabatehnikasooritust oli imeline vaadata. See on tõesti hea viis alustada oma vabatehnika oskuste veelgi lihvimist.

Täiskasvanutel Laura ja Ville õnnestus enda individuaalsarjas lisaks treeningule ka hõbedat napsata. Ville sai ka individuaalsarjas kulla ja Laura hõbeda paaridest. Tiitus Kahjuks jäi naiste U30 sarjas pronksile alla sajandik, kuid võitis grupisarjas kulla.

Suured õnnesoovid kõigile medalistidele ja lõõgastavat suve! :)

Aitäh treeneritele Sampo, Teemu, Pauli, Laura ja Ville ja loomulikult väsimatutele toetus- ja julgustusmeeskondadele!

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.