Kategooriad
Esilehekülg Kindral

Chahrazed Boughrara esindab neljapäeval, 26. augustil toimuval U21-EM turniiril Soomet ja taekwondo sportlasi.

Chahrazed Boughrara taekwondo sportlased 2011
Chahrazed Boughrara

Chaharazed alustab võistlust hea seadistusega, kuigi eelmistest võistlustest on juba tükk aega möödas. 2020. aasta Sofia Openi 1. koht on allpool. Sarjas on mitu kõva venelast ning sarja tase on võrreldes varasemate turniiridega erakordselt kõrge. Jälgige Chahra võistlust otseülekandes kell https://www.youtube.com/watch?v=DsupLA0fYXw&list=PL1lJxlb4Ax_D4piBsYy_2dgFMigMLS6YX

Matšis 411 oli avavastane Yasmine Abouchdak Prantsusmaalt. Chahra domineeris matši ja võitis 10:6.
Abouchdak oli 2020. aasta Sofia Openil kehakaalus alla 63 kg kolmas.

Teises ringis langes türklane 9-7.

Kolmandas ringis oli vastaseks sitke venelane, kes võitis kohtumise punktidega 17-2. Medal jäi seekord saamata. Venelane võitis kogu seeria. Raske hooaja algus, hea on jätkata!

Terve klubi õnnitleb teid hea esinemise puhul.

#tu11 #taekwondo #taekwondo sportlased #taekwondo sportlased2011 #aloitataekwondo

Uudised

Helistage meile: 0451827290
Külastage isiklikult või saatke tavapostitus: Ristipellontie 14, FI-00390 Helsinki
OLEME AVATUD TÖÖPÄEVITI 17.00-20.30 VÕI VASTAVALT LEPINGUL

Võistlustel ja kõikidel ühinguüritustel on vaja litsentsi. Lisaks saad samal ajal soetada soodsa treeningkindlustuse.

Leht kasutab kasutajakogemuse optimeerimiseks küpsiseid. Leht ei salvesta kasutajaandmeid. GDPR-iga ühilduv registri- ja andmekaitseavaldus.