دسته‌ها
صفحه اول عمومی

تعطیلات خوش بگذره!

امروز تعطیلات تابستانی دو هفته ای را آغاز می کنیم. ما در تاریخ 29.7 تمرین را ادامه خواهیم داد. به برنامه تابستانی
 
تعطیلات خوش بگذره!
دسته‌ها
صفحه اول عمومی

موفقیت از مجموعه تجاری اوپن اتریش

در تاریخ 29 تا 30 ژوئن 2024 مسابقات سالانه پومسک اوپن اتریش برگزار شد که به طور سنتی یکی از بزرگترین مسابقات پومسک در اروپا بوده است و امسال این مسابقات بیش از 400 شرکت کننده از کشورهای مختلف را به خود جذب کرد. امسال نیز مسابقات آزاد اتریش به عنوان دومین دوره از سه رقابت انتخابی مسابقات قهرمانی جهان که در ماه نوامبر در هنگ کنگ برگزار شد، انجام شد.

در روز شنبه، سری انفرادی تمام رده های سنی برگزار شد که Aino و Sofia از TU در سری Female U17، Christian Male در سری U30 و Marita در سری Female U60 به رقابت پرداختند.

سری Junior Female با 57 شرکت کننده بسیار بزرگ بود، بنابراین به دو گروه تقسیم شد که هر دو نیمه به دور بعدی به نیمه نهایی راه یافتند. آینو برای اولین بار پس از وقفه مسابقات به رقابت پرداخت و به نیمه نهایی راه یافت، در حالی که سوفیا با وجود عملکرد خوب خود، دور اول را از دست داد. در نیمه نهایی، مقدماتی سخت بود، زیرا تنها 8 شرکت کننده از 28 شرکت کننده باقی مانده به فینال راه یافتند. آینو نمایش های محکم و مطمئنی داشت، اما متأسفانه در جایگاه دهم قرار گرفت و به سختی از فینال بازماند.

سری‌های U30 و U40 با سیستم حذفی انجام می‌شدند، که در آن رقبا یکدیگر را یکی در برابر یک اندازه‌گیری می‌کردند و برنده همیشه با یک حریف جدید به دور بعد صعود می‌کرد. کریستین در دور اول به برتری واضحی مقابل حریف خود دست یافت، اما در دور دوم نروژی که در نهایت برنز را از آن خود کرد بهتر بود و رده بندی نهایی کریستین 9 تا 16 بود.

دو راند در سری Female U60 وجود داشت، جایی که ماریتا با اطمینان از مرحله نیمه نهایی به دور نهایی راه یافت. حتی در فینال، ماریتا نمایش های موفقیت آمیزی داشت و نتیجه نهایی به مقام ششم رسید، درست روی پاشنه نینا ویرتالا دارنده مدال برنز قهرمانی جهان.

یکشنبه نوبت به سریال های زوجی و گروهی و همچنین آزاد رسید. سوفیا در سری Pair U17 با شریک اعتباری خود Lassi Kaasinen از Herttoniemi رقابت کرد و از نیمه نهایی به فینال به سبک معمول صعود کرد. با این حال، سطح واقعا سخت بود و زوجی که پنج تا از برنز قهرمانی اروپا فاصله داشتند، در پایان ششم شدند.

از سوی دیگر، ماریتا در سری Team Female O30 با جنی نایمن و کتی کوسمانن به رقابت پرداخت. این ترکیب نسبتاً جدید است، اما با وجود آن و به لطف تمرینات سخت، عملکردها موفقیت آمیز بود و نتیجه با کسب نقره اتریش و طلای آلمان به مقام سوم رسید.

در سری سبک آزاد، TU توسط کریستین مال در سری O17 نماینده شد. طراحی رقص کریستین در آخرین لحظه دستخوش تغییر کوچکی شد که مانعی برای این روند نشد و اجرا عالی پیش رفت. مدال نقره نزدیک بود، اما استیون بهن، قهرمان آلمانی آن را به دست آورد و به کریستین یک مدال برنز قابل احترام داد تا به خانه ببرد.

سومین و آخرین مسابقه انتخابی 12 اکتبر در زاپرسیچ کرواسی برگزار می شود. که حداقل بخشی از تیم مسابقات TU به سمت آن می روند.

نتایج ورزشکاران TU11:

آینو کورتلاینن، دختران خردسال، 10.
سوفیا سارالا، دختران خردسال، در دور اول حذف شد
کریستین کامفویس، MU30، 9.-16.
کریستین کامفویس، MO-17 آزاد، سوم.
ماریتا جاکولا، FU60، 6.
سوفیا سارالا و لاسی کاسینن (هرتونیمی)، جفت نوجوانان، 6.
Marita Jaakkola، Jenny Nyman، Kati Kuosmanen، Team F060، 3.








 

دسته‌ها
صفحه اول لغزنده خبرنامه عمومی

9 مقدار DAN جدید برای TU

آزمون دان تابستان از شنبه 17 خرداد ساعت 9 صبح آغاز شد. کمی قبل از شروع آزمون، آزمون شوندگان بدن خود را گرم کرده و خود را برای روز پیش رو آماده کردند. هیجان و هیجان امتحان محسوس بود. تست کمربند پس از گرم کردن مناسب با بخش تکنیک پایه شروع شد. تکنیک های دستی با سرعتی سریع در هوا پرواز می کردند که با کف زدن های بلند همراه بود. ترکیب تکنیک دست در ضربات پایه و پرشی تکواندو ادامه یافت.

ضربات و تکنیک های دست به زودی با این زوج انجام شد، جایی که توانایی آزمودنی ها برای انجام اقدامات کنترل شده و دقیق ارزیابی شد. بخش اول آزمون با ضربات سریع و ضربات مشت ادامه یافت و مطمئن شد که هر شرکت کننده تمام تلاش خود را می کند و اجازه می دهد روح مبارز مراقب انتقال روح به نگهبانان آزمون باشد.

قسمت اول با یک قسمت سری حرکتی به پایان رسید که در آن هر پومسه با دقت بررسی شد. Sabukokelaat بالاخره توانست در سریال تجاری Chonkwong اجرا کند. آخرین بخش قبل از استراحت، بخش خرد کردن بود که مهارت های تولید برق شرکت کنندگان و دانش فنی آنها در خرد کردن را مورد آزمایش قرار داد. تکه‌های تخته به طرز وحشیانه‌ای در هوا پرواز می‌کردند و در حالی که آزمایش‌کنندگان تمام تلاش خود را می‌کردند، ضربات سخت با له شدن همراه بود.

پس از توقف کوتاهی برای سوخت گیری به قسمت تئوری تکواندو ادامه دادیم که آزمون شوندگان در مورد تاریخچه تکواندو و سایر سوالات تئوری با یکدیگر صحبت کردند. در مرحله بعد، آزمایش به بخش کاربردی‌تر ورزش ادامه یافت، زمانی که آزمایش‌کنندگان مهارت‌های خود را در مسابقات 1 و 3 مرحله‌ای ارائه کردند.

پس از مسابقات مرحله متنوع، آزمون به سمت بخش دفاع شخصی ادامه یافت. شکست، دفاع دو به یک، تصاحب و دفاع در برابر حملات مختلف در مرحله بعدی برای هر یک از آزمایش کنندگان قرار گرفت. Sabukokelaa با یکدیگر دعوا می کردند و از خود در برابر جنگنده ای که با چوب چوبی حمله می کرد دفاع می کردند.

از دفاع شخصی به سمت تست دانش فنی شرکت کنندگان رفتیم. شرکت کنندگان در تمرینات فنی و بخشی از مسابقه تکواندو بهترین های خود را نشان دادند. از آنجا به آرامی به سمت پایان امتحان و اسپارینگ یعنی مسابقه تکواندو با قوانین حرکت کردیم. آزمون ها پذیرای بازیکنان مختلف بودند و سعی کردند بهترین مهارت های خود را در مسابقه و به اصطلاح نشان دهند مبارزه با حریف به عنوان اوج نهایی در آزمون، طبق قوانین مسابقه باید با دو حریف رقابت کنیم.
اینگونه بود که امتحان پس از هفت ساعت حوالی ساعت 16 به پایان رسید.

نظرات لورا در مورد امتحان از سابومنیم جدید من

قبل از امتحان، پروانه ها در شکمم، منتظر بودم که روز آینده چه خواهد آورد. زمانی که زمان شروع امتحان فرا رسید، تمرکز دقیقاً بر روی آنچه از ما خواسته شد نشان دهیم و آنچه می‌خواهیم ارزیابی کنیم بود. بخش تکنیک پایه تکواندو را با ترکیب تکنیک های همه کاره و ضربات پرشی به چالش کشید.

آنها توانستند محدودیت های فیزیکی خود را در بخش هایی که به آمادگی هوازی سخت نیاز دارند، به طور واقعی آزمایش کنند، به عنوان مثال. در ترفندهای طولانی مدت و ترکیب مشت. تماشای بازی‌ها عالی بود، و آزمایش‌کنندگان به طور متناوب بین تکنیک دست و لگد استفاده کردند.

در قسمت‌های مناسب‌تر بعد از ظهر، واکنش سریع به حملات مختلف و موقعیت‌های جنگی ضروری بود. دفاع شخصی و شدت مسابقه باعث شد که هر شرکت کننده باید روحیه یک مبارز را بیرون بکشد.
در بسیاری از بخش‌های کاربردی، دست آزمون‌کنندگان برای نشان دادن بهترین مهارت‌های خود بسیار آزاد بود و ممتحنان نحوه عمل در موقعیت را محدود یا راهنمایی نمی‌کردند. این به همه اجازه داد تا بهترین توانایی خود را برای استفاده در موقعیت‌های دفاع شخصی و جنگی نشان دهند و از خود در برابر مهاجم (ها) دفاع کنند.

در قسمت اسپارینگ در پایان آزمون، پاها فشار داده شد و حد و مرزهای فیزیک و استقامت فرد مورد آزمایش قرار گرفت. شگفت آور بود که با روحیه خوب، سخت کوشی و البته نگرش تسلیم ناپذیر، علیرغم خستگی، می توان انرژی بیشتری پیدا کرد و با افتخار از دان کوئه تا آخر زنده ماند.

پس از بازخورد نهایی، فضا شاد، آسوده و راضی بود. وقتی شنیدیم که همه امتحان را پس داده اند و در پایان 7 ساعت تست سخت و خس خس سخت، کمربند جدیدی دریافت کرده اند، لبخند بر چهره آزمون شوندگان ظاهر شد.

افکار ممتحنان در مورد روز

صبح ساعت هشت از خانه شروع کردم و زیر آفتاب صبح به سمت ورزشگاه رفتم. اگرچه قبلاً چندین امتحان دان در طول دوران حرفه‌ای من برگزار شده است، امروز چیز خاصی در هوا وجود داشت. انتظار این بود که امروز امتحان سختی باشد، وقتی سالن پر از تکواندوکاران قدیمی است. و من خوشحالم که بگویم آزمایشات واقعا عالی بودند. بهتر از اون چیزی که می تونستی امید داشته باشی در اینجا، کسانی که اولین دان خود را امتحان کردند، بهترین مدل ممکن را از آنچه در حال حاضر انجام می‌دهند، دریافت کردند.

از طرف برگزارکنندگان آزمون، بار دیگر برای همه آزمون شوندگان آرزوی موفقیت دارم. شما می توانید واقعاً به دستاوردهای خود افتخار کنید و راضی باشید. از اینجا بسیار خوب است که به سمت مقادیر بعدی کمربند ادامه دهید.

- پیتر

این آزمایش توسط هانو ویکسترون، تیمو جانسون و پتری کاوپینن نظارت شد.

دسته‌ها
صفحه اول عمومی

مسابقات داخل سالن روز جمعه 31.5. و 14.6.

مسابقات بعدی داخل سالن روز جمعه 31.5 برگزار می شود. شما می توانید بدون ثبت نام شرکت کنید و مسابقه بدنسازی مسابقه آماتور رایگان ما است.

از افراد خارج از باشگاه نیز استقبال می شود، و ما درخواست کمک نقدی یا Mobile Pay به صندوق قهوه خود را داریم.

مسابقات داخل سالن متعلق به آموزش همه علاقه مندان است و بخش مهمی از رشد به سمت کمربند سیاه و فراتر از آن است.

مسابقات داخل سالن یک بخش اجباری از آموزش برای کسانی است که قرارداد مسابقه دارند، چه به عنوان شرکت کننده و چه به عنوان رسمی. ما به مشارکت زیاد امیدواریم!

امتحانات کمربند نیز در روز جمعه برگزار می شود، بنابراین می توانید همزمان با آزمون کمربند در مسابقه ورزشگاه نیز شرکت کنید!

برنامه:

17:00-17:15 گرم کردن مشترک / کودکان
17.15-19.00 مسابقات و حرکات سری / کودکان
19.00-19.15 گرم کردن مشترک / دانشجویان، جوانان و بزرگسالان
19:00-21:00 مسابقات و سریال های تجاری / کادت ها، جوانان و بزرگسالان

مسابقات داخل سالن در بهار 2024:

می در روز جمعه 31.5.
ژوئن در روز جمعه 14.6.

دسته‌ها
صفحه اول عمومی

ورزشکاران جوان در حال حرکت در Ikaalis

تیم جوان TU11 (تقویت شده توسط Riku همیشه جوان) در Ikaalis در 25.5 موفق شد. در مسابقات برگزار شده ماری لایپنسالو و بردیا میرزایی که مربیگری این تیم را بر عهده داشتند از عملکرد جوانان راضی بودند. علاوه بر این، زمانی که Aina Kortelianen کار داوری سریال های تجاری خود را آغاز کرد، بازی ها اولین بازی جالبی داشتند.

نتایج مسابقه

علاقمندان

D2 سیاهگوش نر -33

2. Österlund Eero
3. نیسین آنتون
5. شرط بندی الیاس

D2 Lynx Female -36

1. ونلا مس

سری لیگ

C1 کادت زن -44

4. انده ویویان

C1 کادت زن -51

4. لیوونن الکساندرا

C1 کادت زن -55

1. Endah Milay

B1 جوان زن -55

2. Endah Milay

تمامی نتایج بازی: نتایج و نمودارهای Kyorugi Ikaalin Open 2024.pdf

الیاس واگر برای Kutan Mari Lapinsalok آماده است

سری کسب و کار

علاقمندان

مردان دیزلی

2. Riku Kytömäki

تمام نتایج سری حرکت: Ikaalinen Open 2024 Poomsae all results.pdf

Riku Kytömäki جایزه خواهد گرفت

آینو کورتلاینن اولین بازی خود را به عنوان داور انجام داد و بردیا به همراه ماری لاپینسالو مربی شرکت کنندگان بود.

دسته‌ها
صفحه اول عمومی

باخت افتتاحیه چهارازد در مسابقات قهرمانی اروپا

رقابت‌های EC بزرگسالان در بلگراد صربستان در روزهای 9 تا 12 می برگزار می‌شود. از تکواندوکاران می توان به چهارازد بوقرآرا اشاره کرد. چهرا روز شنبه دعوا کرد. حریف در دور اول یک روسی بود که متاسفانه چهار بر صفر به او باخت.

اطلاعات بیشتر و نمودارها:
https://europetaekwondo.org/

رقابت‌های EC بزرگسالان در بلگراد صربستان در روزهای 9 تا 12 می برگزار می‌شود. از تکواندوکاران می توان به چهارازد بوقرآرا اشاره کرد. چهرا روز شنبه دعوا کرد. حریف در دور اول یک روسی بود که متاسفانه چهار بر صفر به او باخت.

می توانید بازی ها را به صورت زنده تماشا کنید:
https://eurovisionsport.com/explore/federation?id=LandingPage-ETU
اطلاعات بیشتر و نمودارها:
https://europetaekwondo.org/

اخبار انجمن تکواندو فنلاند:
https://www.suomentaekwondoliitto.fi/uutiset/ottelun-em-kilpailuissa-vankka-suom/

دسته‌ها
صفحه اول عمومی

چهارازد بوغرارا نماینده فنلاند در مسابقات قهرمانی اروپا خواهد بود

رقابت‌های EC بزرگسالان در بلگراد صربستان در روزهای 9 تا 12 می برگزار می‌شود. از تکواندوکاران می توان به چهارازد بوقرآرا اشاره کرد. چهرا شنبه می جنگد.

می توانید بازی ها را به صورت زنده تماشا کنید:
https://eurovisionsport.com/explore/federation?id=LandingPage-ETU
اطلاعات بیشتر و نمودارها:
https://europetaekwondo.org/

اخبار انجمن تکواندو فنلاند:
https://www.suomentaekwondoliitto.fi/uutiset/ottelun-em-kilpailuissa-vankka-suom/

رقابت‌های EC بزرگسالان در بلگراد صربستان در روزهای 9 تا 12 می برگزار می‌شود. از تکواندوکاران می توان به چهارازد بوقرآرا اشاره کرد. چهرا شنبه می جنگد.

می توانید بازی ها را به صورت زنده تماشا کنید:
https://eurovisionsport.com/explore/federation?id=LandingPage-ETU
اطلاعات بیشتر و نمودارها:
https://europetaekwondo.org/

اخبار انجمن تکواندو فنلاند:
https://www.suomentaekwondoliitto.fi/uutiset/ottelun-em-kilpailuissa-vankka-suom/

دسته‌ها
صفحه اول عمومی

بهترین انتخاب سال 2023

بهترین تکواندوکاران سال در روز بهار معرفی شدند:

علاقه مندان سال (جایزه عنوان جااکو ساها)

مارکو کائورانن

رقیب سال سری کسب و کار

الکس یورگنس

شرکت کننده سال

چهارازد بوغرارا

علاقه مندان جوان سال

تیمو تاکالا

رقیب سال سری کسب و کار جوان

آینو کورتلاینن و سوفیا سارالا

رقیب جوان سال

میلای انده

تازه کار سال

آنا و اسی ووکیلا

زوج ها

آدنا عمر، دیلروبا ساهان، اوسی پوری

 

علاوه بر این، مدال آوران مسابقه جوایز سال نیز در نظر گرفته شدند: الکس یورگنس (EM II)، آینو کورتلاینن (EM III)، سوفیا سارالا (EM III) و ویل لهتینن (EM III). 

دسته‌ها
صفحه اول عمومی

تصمیمات جلسه بهاره

در جلسه بهار هیئت مدیره جدید انتخاب شد. در میان اعضای فعلی هیئت مدیره، Teemu Heino به عنوان رئیس و اعضای Sampo Pajulampi، Petteri Kauppinen و Juho Kostiainen، و Kirsimarja Raitasalo، Eddy Quiñones Vera و Tomi Nurmi نیز اعضای جدید هیئت مدیره خواهند بود. 

نشست بهار TU11 2024



ریستیپلوتی 14

4 مه 2024 در 10:00




   1. افتتاح جلسه




   2. احراز قانونی بودن و حد نصاب




حاضر: Teemu Heino، Juho Kostiainen، Sampo Pajulampi، 

ادی کوئینونز ورا، کیرسیمارجا رایتاسالو، ماریتا جاکولا، 

تومی نورمی، سارا کوئینونز




   3. تشکیل جلسه




رئیس: Teemu Heino

منشی: سامپو پاجولامپی

بازرسان صورتجلسه، در صورت نیاز به عنوان شمارنده رأی عمل می کنند: 

ماریتا جاکولا، تومی نورمی




   4. تصویب دستور جلسه




پذیرفته




   5. ارائه صورتهای مالی و گزارش سالانه، 

و تایید صورتهای مالی 

و رفع مسئولیت در قبال هیئت مدیره

    - رفع مسئولیت ارائه شده است




پذیرفته




   6. تایید برنامه عملیاتی و بودجه سال بعد

    – برنامه اقدام و بودجه ارائه شده جهت تصویب ارائه می گردد




پذیرفته




   7. رئیس هیئت مدیره، اعضای هیئت مدیره و 

تصمیم گیری در مورد پاداش بازرسان عملیاتی

    - هیچگونه حق الزحمه ای به هیئت مدیره و بازرسان عملیاتی پرداخت نشده است. 

پیشنهاد می شود که هزینه همچنان 0 یورو باشد.




پذیرفته




   8. انتخاب رئیس هیئت مدیره

    - رئیس فعلی تمایل خود را برای ادامه کار اعلام کرده است. 

و هیچ نامزد دیگری معرفی نشده است. 




Teemu Heino به عنوان رئیس هیئت مدیره نامزد شد




پذیرفته




   9. انتخاب اعضای هیئت مدیره و اعضای معاون

    - از اعضای هیئت مدیره فعلی، همه به جز پائولی رایویو تمایل خود را برای ادامه کار اعلام کرده اند. 

علاوه بر این، بر اساس پرس و جوها، هیئت مدیره Kirsimarja Raitasaloa را به عنوان اعضای هیئت مدیره جدید معرفی می کند. 

و ادی کوئینونس ورا. سامپو پاژولمپیا، پتری کاوپتی، 

جوهو کوستیای و کرسیمارجا رایتاسالوآ و ادی کوینوس وراآ




تصویب شد، علاوه بر این، تومی نورمی به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب شد




    10. انتخاب بازرس عملیاتی

    - پیا کاوپتی به عنوان بازرس عملیات معرفی می شود




بیایید ماریتا جاکولا را انتخاب کنیم




    11. سایر مسائلی که پیش می آید




هیچ چیز دیگری نیست




    12. ختم جلسه




Teemu Heino جلسه را در ساعت 9:58 به پایان رساند







رئیس، Teemu Heino







منشی، سامپو پاجولامپی







بازرس صورتجلسه Marita Jaakkola


 
بازرس صورتجلسه تومی نورمی
دسته‌ها
صفحه اول عمومی

TU11 در سری تجاری Lohja Open موفق بود

شنبه 27.4. در سریال های تجاری در Lohja رقابت کرد.

نتایج TU11

زیر 17 سال زن: سوفیا سارالا 3. 
زن زیر 40: لورا کینونن اول.
O50 زن: Marita Jaakkola اول، Kirsimarja Raitasalo دوم.
جفت زیر 17 سال: سوفیا سارالا و لاسی کاسینن (هرتتونیمی تکواندو هوانگ) 1.
جفت O30: Laura Kinunnen و Ville Lehtilä 3.
تیم O30: Laura Kinnunen، Laura Wild (Vihti)، Miia Siutila (Budokwai) 1.

 


علاقه مندان:

زنان سبز: آنا ووکیلا 3.
ایلوز قرمز و مشکی: الیاس بستمن 2.
دیزل نر: Riku Kytömäki 2.

همه نتایج مسابقه>>

 

fa_IRفارسی
Powered by TranslatePress